Українська пісня існує здавна. її ще називають поетичним літописом нашого народу. чому так називають? а тому що наші предки навіть в піснях оспівували події які відбувалися на той час. такі пісні ще називають - історичними. звісно оспівували не тільки події, а й побут, свята, тощо. пісні в яких оспівували свята називаються - календарно- обрядовими. календарно-обрядові пісні поділяються на чотири цикли: зимовий, весняний, літній і осінній. наприклад в літньому циклі співали пісні: русальні, купальські, обжинкові. українські-народні пісні які залишились до наших днів є як запальними так і сумними.
Спасибо
Ответ дал: Гость
мені дуже новела "лось". після прочитання її я глибоко задумалася. про те як ми люди відносимося до природи. до того що оточує нас. хлопчики з новели чинили правильно . мене вражає їх сміливість і благородність, коли вони ризикуючи своїм життям "зрадливу" кригу, незлякалися погроз браконьєра дядьки шпичака , а "подалися в заповідник,щоб заявити охороні" .в той час мене охоплює жах коли я думаю про таких людей як дядько шпичак. я підтримую авторський осуд зажерливості, жортокості шпичака відчутний у його поведінці . діти рятували лося , а він "присівши в виїмку" , насміхався над ними , а потім "шпичак обійшов навколо вбитого звіра й носком ткнув його між роги . я з призирством ставлюся до цього браконьєра , до його трусості коли він злякався за те що діти пішли заявляти охороні "його наче щось тіпануло, коли він зрозумів, що доведеться відповідати за вчинений злочин". отже, ставлення людини до природи - це мірило людської моралі . справжня любов до рідної землі повинна бути не вища споглядальної а й дійовою, спрямовоною на захист і примноження багатства рідного краю.
Популярные вопросы