це завдання спрямоване на аналіз вірша о. ольжича "господь багатий нас благословив" поезія «господь багатий нас благословив» належить о. ольжичу. вірш складається із дванадцяти рядків, розкладених на три строфи. жанр лірики: громадянська. тема твору: розповідь про життя та боротьбу, відвагу і самопожертву. ідея твору: життя чудове, але швидкоплинне. тому не слід гаяти час на те, до чого не лежить душа. поезія насичена різноманітними художніми засобами, наприклад: - епітети: літеплий дощ, врочисте небо, багатий господь, вогонь самопосвяти, солодкі грона, променисті вина, веселі столи, найхмельніший келих. - метафори: на столах його веселих, твойому серцю найхмельніший келих. - ампліфікації: і вірити, і прагнуть; і величне, і ясне-бо. отже, у цьому творі автор наголошує на тому, що необхідно йти за покликом свого серця, жити насиченим життям. українці - це духовний народ, і саме ця риса спроможна їм у досягненні мети в боротьбі за національне відродження.
Спасибо
Ответ дал: Гость
бо той, хто багато говорить, не вміє слухати. а значить, й не може підтримувати дійсно розмову, яка принесе користь хоч кому-небудь. він ніби розмовляє сам з собою. а яким чином можна отримати інформацію, постійно розмовляючи? а про що може говорити така людина іншим, що вона знає, крім свого внутрішнього світу, який звужується кожного дня. це монолог, який нікому не цікавий.
Ответ дал: Гость
нет абсолютной свободы ни у кого, даже если они, бия себя в грудь, это. человек зависим от работы, от семьи, от друзей, даже от любв, т. как он социальное существо. помните слова? жить в обществе и быть свободным от общества нельзя. относительная свобода существует у людей сильных духом, могущих пойти напролом, но такие люди вечно гонимые
Популярные вопросы