Повість андрія чуйковського за сестрою здобула велику популярність відразу після написання.в творі ми перенесемося у далекі часи коли українські селаруйнували татари брали у полон людей.проте на захист стали сильни козаки які не боялися померти в битві за свое село.ціною свого життя вони захищали людей та їхні домовки від загарбників.
Спасибо
Ответ дал: Гость
так ямрію побувати вцирку.там дуже цікаво . там я хочу побачити клоунів та різних звірів.мені дуже подобаються повітряні акробати. коли вони виступають глядачі тамують подих. а клоунів дуже полюбляють найменші.
хоча мені дуже шкода звірів, але я сподіваюсь, що дресирувальники з ними добре поводяться, коли навчають. кажуть, що тварини любляють свою роботу. я полюбляю бувати в цирку. у цирку відбуваються видовища, які демонструють силу і відвагу циркових артистів. я дивилася виступ акробатів, гімнастів, жонглерів, ілюзіонністив, вершників а також виступ свійских та дикіх тварин. мени виступ маленьких дикіх тваринок: лемурів, єнотів, дикообрзів, мавпочек, то що. я мрию ще відвідати цирк.
Ответ дал: Гость
в этом а хочу рассказать о моем лутчем друге.как вы поняли если он лутчий значит у него есть хорошые черты характеры и плохие.начнем с хороших-он никогда не предаст и не оставит меня в беде,ну не ловкой ситуаций найдет как выкрутиться,всегда прежде чем как то пошутить или сделать чтото он спрашивает у меня или у того с кем это хочет сделать.плохие- он боиться выставить свое мнение,корысный,бывает жестокий.вот я и рассказал вам о моём друге!
Популярные вопросы