Робін гуд - це герой сердньовічних ійських , який грабував багатих людей і віддавав бідним ,предводитель лісовиз розбійників. імовірно , що він жив на початку хіv століття . робін гуд був спокійним , сміливим , вірним , гордим , свіпчутливим,холоднокровний з палаючою справедливістю в серці , став справжнім героєм для всього світу .
Спасибо
Ответ дал: Гость
пропоную скласти такий лист до дядька лоскотона: доброго дня, дядьку лоскотоне! пише вам учениця 5-б класу іваненко марічка. я захоплююсь вашою життєрадісністю та веселою вдачею. колись вам вже вдалось врятувати країну від нещасних плаксіїв. вони забороняли людям радіти життю, усміхатись. але ви зуміли допомгти їм. я була б дуже щаслива зустрітися з вами. якщо у вас буде така можливість, то обов'язково заходіть у гості. повеселімося разом! з повагою, іваненко марічка.
Ответ дал: Гость
над тим як зробити життя цикавишим я замислююсь щодня.треба бути дуже доброю людиною,щоб життя счастливим було.треба усим ,слухатись батька та мати,добре вчитися.але цього треба хотити.в мене дуже багато друзив,я их дуже люблю,вони в мене дужи гарни.и вони роблять мое життя цикавишим.вчителя и бытьки мене доброму вчять,и я усим дуже вдячна.без них не було б таким цикавим мое життя.я б не змогла це сама зробити.
Популярные вопросы