Важливим інститутом референдного права є інститут предмета всеукраїнського та місцевих референдумів. цей інститут являє собою сукупність норм конституційного та інших галузей права, що визначають суспільно значущі проблеми, які можуть бути вирішені шляхом голосування на референдумі, а також сутність і зміст питань, що виносяться на всеукраїнський та місцеві референдуми. тобто інститут предмета референдумів визначає сутність і зміст проблем, що вирішуються шляхом референдуму.предмет референдумів - це суспільні відносини, пов'язані з реалізацією права громадян на участь у референдумах, тобто права шляхом безпосереднього голосування вирішувати найважливіші суспільно значущі питання загальнодержавного та місцевого значення. предмет референдумів тісно пов'язаний із об'єктом референдних правовідносин, але не тотожний йому. категорія "предмет референдумів" вужча за своїм змістом від об'єкта референдних правовідносин. у матеріальному значенні предмет референдумів знаходить своє вираження в питаннях, що виносяться на голосування.предмет волевиявлення громадян україни на референдумах визначається змістом конкретних питань. як правило, предметом всеукраїнського та місцевих референдумів є найважливіші питання загальнодержавного та місцевого значення, за виключенням питань, що не можуть визначатися шляхом всенародного голосування. законодавство визначає питання, які не можуть виноситися на всеукраїнський та місцеві референдуми (ст. 73 конституції україни, ст.ст. 6,6-1 закону україни "про всеукраїнський та місцеві референдуми"). отже предмет всеукраїнського та місцевих референдумів має і більш вузьке значення й може розглядатися як питання, що виносяться на референдум (питання референдуму). питання про предмет референдуму визначені нормативними положеннями закону україни "про всеукраїнський та місцеві референдуми", що розмежовує предмет всеукраїнського референдуму (ст. 3), предмет місцевого референдуму (ст. 4), предмет республіканського (місцевого) референдуму ар крим (ст. 3-1) із питаннями, що виносяться на відповідні референдуми (ст.ст. 5-6).
Спасибо
Ответ дал: Гость
при петре 1
14 января 1700 г в москве была открыта школа и навигационных наук. были открыты артиллерийская, инженерная и медицинская школы в москве, инженерная школа и морская академия в петербурге, горные школы при олонецких и уральских заводах. в 1705 была открыта первая в россии гимназия.
при екатерине 2
создана сеть городских школ, основанных на классно-урочной системе. активно стали открываться училища. при екатерине уделено особое внимание развитию женского образования, были открыты смольный институт благородных девиц, воспитательное общество благородных девиц.
Ответ дал: Гость
ни одно общество не сможет обойтись без системы , без территориальной принадлежности, без сил обеспечивающих безопасность, то есть без основных функций государства. иначе отсутствие выше перечисленных факторов к "войне всех против всех", то есть к анархии и всеобщему хаосу. пример - любая революция. т.к. отсутствие власти приводит к кровопролитию.
Популярные вопросы