Якщо Даринка купить один льодяник, то в неї залишиться 3 грн, а щоб купити два льодяники, у неї не вистачає 4 грн, скільки коштує льодяник?
Другие вопросы по: Математика
Знаешь правильный ответ?
Якщо Даринка купить один льодяник, то в неї залишиться 3 грн, а щоб купити два льодяники, у неї не в...
Популярные вопросы