Есть вопросы?

Здесь Вы можете найти ответы на многие вопросы или задать свой вопрос!

Задача 4.
За 4 кг яблук і 3 кг картоплі заплатили на 2,5 грн більше, ніж за 6 кг картоплі і 2 кг яблук. Скільки коштує 1 кг яблук, якщо відомо, що 1 кг картоплі дешевший на 2 грн.

6клас

Знаешь правильный ответ?
Задача 4. За 4 кг яблук і 3 кг картоплі заплатили на 2,5 грн більше, ніж за 6 кг картоплі і 2 кг яб...

Популярные вопросы