Есть вопросы?

Здесь Вы можете найти ответы на многие вопросы или задать свой вопрос!

Марійка купила декілька кілограмів лимонів за ціною 60 грн за кілограм і 3 кг апельсинів. Укажіть можливу суму грошей, яку Марійка заплатила в касі, якщо один кілограм апельсинів коштує ціле число гривень.

Знаешь правильный ответ?
Марійка купила декілька кілограмів лимонів за ціною 60 грн за кілограм і 3 кг апельсинів. Укажіть мо...

Популярные вопросы