Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 50 тг артык. Коли дайындау үшін 4 кг шабдалы және 6 кг өрік кажет. Егер де лы мен өрік сатып алуға 4200 тг жүмсалса, жемістердің бе қандай?
Другие вопросы по: Математика
Знаешь правильный ответ?
Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 50 тг артык. Коли дайындау үшін 4 кг шабдалы және 6 кг өрік каже...
Популярные вопросы