наурыз "жаңа күн" деген мағынаны білдіреді.наурыз түрік халықтарының арасында көктем мейрамы және жаңа жылдың басталуы ретінде тойланады. ол 22 наурызда тойланады.наурыз-күн мен түннің теңесу күні.наурызды “ұлыстың ұлы күні” деп те атайды. бұл мейрамды берекелі етіп тойласа үйге ырыс пен бақ келеді.мейрам күні қазақтар әдемі киімдерін киіп, бір-бірлеріне қонаққа барады, келер жыл ырысты болсын деп жақсы тілектер айтады,наурыз-көже дайындайды.наурыз-көжені 7 түрлі тағамнан дайындайды.ұлыстың ұлы күні қазақ елі үшін қасиетті.
наурыз мейрамында әр түрлі ұлттық ойындыр өткізіледі.мысалы: қыз қуу,алтыбақан,көкпар,жамба ату.
Ответ дал: Гость
біздің мектептің өте өнерлі жәнеде мықты. менің сыныптастарымның бірнешеуі би үйірмесіне (гимнастикаға) қатысады, шаңғы тебу спортына, күреске, волейбол ойындарына катысады. олар көп жүлделі орындармее мадақтама қағаздар алды. біз өзіміздің мектебіміздің мақтанышымыз!
Ответ дал: Гость
суретті жақсы сала білу керек
өнерлі болу керек
суреттің мәнін түсіне білу керек
кұрал жабдықтар болу керек
Ответ дал: Гость
бывает ли вообще любовь с первого взгляда? конечно,да. вот идёшь ты,никого не трогаешь и тут идёт человек,который резко западает тебе в душу. не важно,что конкретно привлекло твой взгляд к этому человеку,главное,что ты уже внезапно желаешь с ним познакомиться. многие стесняются и возможно теряют человека,с которым могли бы быть всю жизнь. хотя,если не пересеклись потом,то,как говорится,не судьба. но суть не в этом. если всё же вы познакомились.многие сразу же разочаровываются в человеке,так как он неинтересен им. а вдруг наоборот? продолжим представлять дальше. вот познакомились вы,вам друг с другом интересно,и вот тут вы уже точно осознаёте,что хотите быть с человеком всю жизнь. опять же два исхода ситуации. ваше сердце может быть разбито нежеланием объекта вашей влюблённости быть с вам. ну и конечно же вы можете быть вместе. к чему жу я веду? всё просто.если человек зацепил сразу,чем-то,не важно чем,знакомьтесь. вдруг это именно ваш человек. возможно даже я не развила тему любви с первого взгляда,но уж точно убедила,что из этого может получиться не только что-то ужасное,но и то прекрасное,ради чего мы все живём. конечно же любовь.
Популярные вопросы