-оте керемет. билесинба,мен бугин кызыл китап жайлы коп маглумат алдым
-распа? менинде азды-копти билетиним бар еди. мумкин айтып корерсин?
-билесинба? ен влгашкы басылымы 1978 жылы жарык корген. жане бул 3рет жанартылды.
-кызык,не ушин екен?
-буные себеби азайып кеткен жан-жануарлар жане осимдиктердин кобеюи деп ойлаймын.
-дурыс айтасын, кызыл китапка енген жануарларды азайту кылмыс екендигин жете тусинбей журуи мумкин гой.
-мумкин,алайда кызыл китапка енген фауна мен флораны сактап калу бизге де миндет екенин умытпайык.
-ия,дурыс айтасын
Спасибо
Ответ дал: Гость
менің атым влад. менің мұғалімнің аты( имя учителя вставь). ол өте мейіріді, жаксы . ол бізге екінші анадай, ешқашан бізге жаманшылық істемейді.мен оны құрметтеймін. (обращайся если
Популярные вопросы