нерозв’язаність рішення про боргову кабалу, а саме боргова залежність плебеїв;
нерівномірний розподіл державних земель(невирішеність аграрного питання, відсутність доступу плебеїв до общинно-державної землі).
На початку ІІІ століття до н. причини боротьби були усуненні, а задачі були виконані. Плебеї досягли юридичної рівності з патриціями,тим самим отримали конституційні гарантії недоторканності та право голосу при виборах на всі державні посади. Земельне питання було вирішене, через активну зовнішньополітичну діяльність Риму та швидке завоювання нових територій. Питання боргового рабства повністю не було знищеним, проте найбільш негативні його прояви були витіснені з римської общини. В цілому, внаслідок боротьби патриціїв та плебеїв, було знищено олігархічну Римську республіку патриціїв та встановлено демократичну рабовласницьку Римську державу.
Объяснение:
Спасибо
Ответ дал: Гость
это произносил гильгамеш по другу энкиду,сказание о гильгамеше.
Ответ дал: Гость
давид и голиаф - библейская , символизирующая победу смекалки и силы воли над силой. слова принадлежат давиду , который так ответил филистимлянину голиафу.
Популярные вопросы