ответ:Світова економічна криза виявила протиріччя між станом сучасної енергетики і потребами суспільного розвитку. Зростання цін на вуглеводні в 2001-2008 роках супроводжував економічний підйом і став одним з факторів його удушенню. Відстоювання владою і корпораціями альтернативних джерел енергії не здешевлюють її і не загрожують положенню що склалось.
Між тим, зниження вартості генерації є одним з принципових умов подолання глобальної кризи. Чи реально воно? Чи існують технології та напрямки наукового пошуку здатні зробити революцію в енергетиці? Яке енергетичне та технологічне майбутнє чекає світ? Що заважає назрілого перевороту і які будуть його результати?
Объяснение:Світова економіка досягла межі розвитку на базі застосування вуглеводневого палива. Прийняв затяжний характер криза висловлює вичерпання можливостей існуючої енергетики. Вона не дозволяє домогтися здешевлення товарів та економічного зростання. Дорожнеча палива виявляється щоразу, як тільки урядам вдається домогтися на час пожвавлення в економіці.
Спасибо
Ответ дал: Гость
скорее всего это сингапур
Ответ дал: Гость
самая большая система озер - великие озера в америке, на территории сша и канады.включает ряд крупных и средних водоёмов, соединённых реками и проливами. площадь около 245,2 тыс. км², объём воды 22,7 тыс. км³. к собственно великим озёрам относят пять крупнейших: верхнее, гурон, мичиган, эри и онтарио. с ними связаны несколько средних озёр. важнейшими из них являются: сент-мэрис, сент-клэр, нипигон. озера относятся к бассейну атлантического океана.
Популярные вопросы