Подібність мохів, папоротей та покритонасінних в тому, що це багатоклітинні організми, тіла яких диференційовані на органи. Всі вони відносяться до вищих рослин.
Риси відмінності полягають в тому, що мохи та папороті розмножуються за до спор, а покритонасінні - за до насіння. У мохів та папоротей життєвий цикл складається з спорофіту та гаметофіту, а у покритонасінних є виключно статеве покоління. Мохи здатні до фотосинтезу лише в гаметофітному поколінні, папороті - лише в спорофітному, а покритонасінні здатні до фотосинтезу в будь-якому випадку. У мохів замість коріння ризоїди, а у папоротей та покритонасінних - повноцінні корені. Існує ще ряд суттєвих морфологічних відмінностей, але цього, напевно, буде цілком достатньо.
Спасибо
Ответ дал: Гость
p. ж. aabb x м. aabb
g. (ab) (ab) (ab) (ab)
f1 aabb(2е первых детей), aabb, aabb, aabb(2е вторых детей)
Ответ дал: Гость
яблоня, дерево семейстава розоцветных.многолетние растение. плоды созревают в августе-сентябре и . распространена в европейской части страны, в подзоне смешанных и особенно широколиственных лесов.
ежевика,полукустарник из семейства розоцветных (ближайшая родственница малины. многолетний. цветёт летом-осенью, нередко ежевика цветет даже при первом снеге. растет на сырых почвах: среди кустарников, по берегам водоемов по всей территории центральной части россии, на северном кавказе, в западной сибири, средней азии.
Популярные вопросы