они живут достаточно долго.занимают разные среды (водную, почвенную, наземно-воздушную), что свижает межвидовую конкуренци.игают важную роль как составляющую биоценоза.
Ответ дал: Гость
они всасываютя , крови.
Ответ дал: Гость
1.) учённые говорят что мы произошли из микроорганизмов( каких не помню), которые находились в воде потом слоились в обезьяну и с трудовым развитием получился человек. мы состоим из 70-80% воды.
Ответ дал: Гость
1. органи спороношення плаунів-це видозмінені спороносні листки,зібрані в колоски на верхівках деяких вертикальних пагонів.
2. зі спори утворюється заросток,який досить довго(10 років і більше)розвивається під землею і на якому формуються гаметангії,що формують гамети.але з-за такого тривалого розвитку статевої особини(гаметофіту),плауни розмножуються в основному вегетативно.
3. як всі фотосинтезуючі рослини,вони збагачують повітря киснем.
4. спори плаунів використовують у піротехниці для виготовленя фейєрверків і салютів,у медецині як лікарську рослину,у побуті як декоративну рослину(естетичне значення)
Популярные вопросы