Папоротниковидные появились около 405 млн лет назад в девонском периоде палеозойской эры. Они во многом определяли облик планеты в конце палеозойской начале мезозойской эры. В девонском периоде от споровых папоротников произошли семенные, которые относились к первым голосеменным растениям. От них произошли остальные голосеменные и цветковые растения. Папоротники произошли от псилофитов и занимали всю площадь на Земле в каменноугольный период, образуя большие леса. Временем их расцвета был мезозой. В палеозое господствовали семенные папоротники, которые дали начало саговникам и беннеттитам.
Объяснение:
Спасибо
Ответ дал: Гость
позитивних наслідків застосування біотехнологій безліч. до прикладу можна взяти біотехнологічно змінені злакові культури, що здатні виживати при шаленій спеці та дефіциті води в навколишньому середовищі, або мікроорганізми, такі як, e. coli, яким в генотип додали білок, що відповідає за синтез пеніциліну, що дозволило налагодити його випуск в промислових масштабах. біотехнології — це майбутнє людського роду, потрібно спрямувати якомога більше ресурсів на розвиток даних галузей, адже вони дозволять вирішити величезну кількість існуючих наразі проблем людства.
серед основних негативних наслідків можливого впливу біотехнологій на людство виділяють допоки достеменно не відомий вплив на генотип людини продуктів, що виробляються з їх . для того, щоб належним чином оцінити вплив, який біотехнології чинять на людство, потрібно, щоб змінилося декілька поколінь. допоки не пройде ще 50-75 років ми достеменно не будемо знати, чи вони якимось чином негативно впливають на наше здоровья і генетичний матеріал, чи ні.
Ответ дал: Гость
гемоглобин содержится в эритроцитах (красных кровяных тельцах) и учавствует в транспорте кислорода и углекислоты.
Популярные вопросы