Тварини ніколи не живуть ізольовано, а постійно контактують між собою і з іншими організмами. Тому у тварин складаються різноманітні зв’язки і взаємини. Серед них є рослиноїдні, хижі тварини, падалеїди і паразити.
Взаємовідносини тварин, коли одні добувають інших, умертвляють і харчуються ними, називають хижацтвом. Хижаки – це сокіл, який переслідує голуба\жука, нападник на гусеницю; щука, яка ловить і поїдає плотву. Тварини, на яких полюють хижаки, – їх жертви. У хижаків є пристосування для полювання – це ловча павутина павука, потужні зуби вовків і тигрів, гострі кігті сов. У жертв існують пристосування, щоб сховатися, втекти від хижака, захиститися від нього. Це:
швидкі ноги у антилопи;
великі вуха у зайця;
захисне забарвлення у хамелеона;
голки у їжака, єхидни.
Объяснение:
Спасибо
Ответ дал: Гость
и животных и человека (как представителя этого царства) объединяют: рождение,дыхание,питание,размножение,смерть
Ответ дал: Гость
гла́вный прото́к поджелу́дочной железы́ (синонимы: проток поджелудочной железы, панкреатический проток, вирсунгов проток, вирзунгиев проток; лат. ductus pancreaticus) — проток, по которому сок поджелудочной железы попадает в двенадцатиперстную кишку.у большинства индивидуумов начинается у хвоста поджелудочной железы, проходит вдоль всей её длины и заканчивается после слияния с общим желчным протоком в большом сосочке двенадцатиперстной кишки (фатеровом сосочке).
Популярные вопросы