1) Арктичні крачки - невеликі птахи здійснюють найдовший міграційний переліт в світі. Нещодавно пристрої стеження показали, що птахи пролітають більше 80 000 км за рік, мігруючи від Арктики до Антарктиди і назад.
2) Нерка. Ці риби можна виявити біля північного тихоокеанського узбережжя Північної Америки та Азії. Але це їх проміжне середовище проживання, так як на нерест вони повертаються в прісноводні річки, озера і струмки, де вони самі колись вилупилися з ікринок і почали довгий шлях в океан
3) У метеликів Монарх найдовший міграційний шлях серед всіх інших видів метеликів. Вони здійснюють подорож довжиною від 4000 кілометрів від місць північноамериканської зимівлі до центральної Мексики або узбережжя Каліфорнії.
Объяснение:
Спасибо
Ответ дал: Гость
корень нужен для закрепления растения в почве,побег для проведения минеральных веществ от корня к листьям и цветкам,а органических веществ от листьев к корням..
Ответ дал: Гость
подавляющее большинство современных головоногих,в отличие от большинства других моллюсков,не имеют наружной раковины.тело головоногих моллюсков состоит из головы и туловища.нога,характерная для всех моллюсков у них сильно видоизменена.задняя часть ноги,превратилась в воронку-коническую трубку,ведущую в мантийную полость,с которой моллюски плавают.вокруг рта венцом расположены щупальца,или руки которые усажены несколькими сильных присосок и мощной мускулатурой.
Популярные вопросы