Згадування бактерій зазвичай викликає негативне відчуття, але серед цих мікроорганізмів є дуже корисні для людини. кисломолочні (молочнокислі) бактерії — ціла група схожих на палички або яйцеподібні (кокоїдні) бактерій, що не утворюють спори та є стійкими до дії кислот. кисломолочні бактерії мають спільні характеристики, але й відмінності, які поділяють їх на декілька підгруп. найбільша підгрупа (ряд) молочнокислих бактерій називається lactobacillales («лактобациллаес»). невелика частка належить до рядів firmicutes («фірмікутес») та actinobacteria («актинобактериа»). на жаль, серед цих корисних бактерій є невелика кількість потенційно небезпечних для здоров’я. усі кисломолочні бактерії живуть або в частинах рослин, що , або в молочних продуктах. саме ці бактерії виробляють молочну кислоту, яка надає гнилим рослинам та молочним продуктам характерного запаху і смаку. не завжди приємний смак у випадку з рослинним матеріалом, у молочній середі має надзвичайно важливе значення для здоров’я людини. наші далекі предки у давні часи помітили, що бродіння, викликане кисломолочними бактеріями, не дозволяє жити в продуктах інших бактеріям, які небезпечні для людини та її здоров’я. отже, головні властивості молочнокислих бактерій, що корисні для людини: вироблення токсинів — отрути для інших бактерій, що називаються пептидні бактеріоцини, захищають продукти від інших мікроорганізмів та запобігають їхньому виникненню; насичення продуктів молочною кислотою та іншими речовинами, які є безпечними для людини, натомість приємного смаку кисломолочним продуктам та сприяють засвоєнню їжі шлунком. кисломолочні бактерії з давних-давен відігравали важливу роль у збережені молочних продуктів та овочів, у приготуванні тіста, натуральних добрив чи какао.
Спасибо
Ответ дал: Гость
основные элементы питания можно разделить на две группы, такие как макроэлементы и микроэлементы. к списку макроэлементов относятся азот (n), калий (k), кальций (ca), фосфор (p), магний (mg) и сера (s). эти элементы являются основными для питания растений и потребность растительных организмов в них высока.
к микроэлементам относятся – железо (fe), медь (cu), бор (b), цинк (zn), марганец (mn), молибден (mo) и хлор (cl). растению для роста они нужны в сравнительно небольших количествах, но это не значит, что растения могут обойтись без какого-либо из них. согласно принципу незаменимости питательных элементов, отсутствие или существенный недостаток любого макро или микроэлемента приводит к снижению роста, болезням и даже может к гибели растения. отсюда и термин «жизненно необходимые элементы». в связи с этим главная любого растениевода – обеспечить растения всеми необходимыми веществами для их полноценного, здорового роста и развития.
Ответ дал: Гость
фишка в том, что надо сообразить, что 75% - это 3\4, а 3\4 особей с одинаковым фенотипом нам даёт менделевское скрещивание 2ой закон, где при скрещивании гетерозигот(аа) между собой мы получаем расщепление по генотипу 1: 2: 1, а по фенотипу 3: 1(или же 3\4 к генотипы исходных форм - гетерозиготы(аа)
Популярные вопросы