This summer was the surrisng in my life. i have traveled abroad went to the sea, and well rested in the camp. in june my family and i traveled to italy for a week. experience amazing! we visited three beautiful cities. the first city was venice. the town struck me with its beauty. the second stop of our taut was rome. rome- the capital of italiy. we saw the real italy. in july i went to boyko camp. i will definitely come there in the next year. then i went to the crimea with my friend. this summer was one of the most amazing in my life.
Спасибо
Ответ дал: Гость
я люблю лето, но холодная погода и весело, и я, как это лучше всего. он, с большой, чтобы сделать snowmem и играть в хоккей. у нас есть большой холм в нашем дворе, и мы сани много, и покататься на лыжах.
Ответ дал: Гость
What was jay buying at 1.35- a computer gamewas jay shopping in hamley's at 3 pm- no,he wasn'twhere was jay eating at 11.30- on the 5th floorwhich floor was jay visiting at 11 o'clock? -the ground лишние: in hamleys
Другие вопросы по: Английский язык
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Скласти 15 речень на ійській мові, як я провів літо....
Популярные вопросы