Коломи́йки — традиційний жанр української фольк -музики і хореографії , — дворядкова народна пісня (співанка), кожен рядок якої має 14 складів з обов'язковою цезурою (паузою) після восьмого складу. коломийками також називають коротенькі пісеньки, що можуть виступати як приспівки до танцю. часто вони об'єднуються у в'язанки, які не мають, проте, сталого змісту, а залежать від уподобання співака та обставин виконання.
Уколомийках про минуле народу чується нарікання на підневільну працю, вимушену еміграцію, звучать бунтарські молитви. у коломийках розкривається світ дзвінкої краси, чистих, піднесених почуттів, дотепів, іронії, жартів та глибоких соціальних узагальнень.
Спасибо
Ответ дал: Гость
у гуцулів у більш давні часи, до появи ножиць ,обряд "пострижини" називався обтинанням(обрубуванням,рубанням).обтинання виконувалося сокирою,коли дитині виповнювався один місяць і вдруге - в рік повноліття.
(див: обряд обтинання).
Ответ дал: Гость
птахів треба годувати якщо ти не будеш їх берегти то вони помруть а якщо не буде птахів то дерев не буде тому що птах дятел вистукуе комах з дерев і тоді дерева не загинуть якщо не берегти птахів то не буде миколаїва
Популярные вопросы